logo
logo bip
Wybory Parlamentarne 2007
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (22/10/2007 14:16:14)
  • zaakceptowanie treści informacji: Piotr Olejniczak (14/11/2008 08:55:47)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Piotr Olejniczak (04/11/2008 11:38:22)
Informujemy, że wszelkie dodatkowe informacje nt. wyborów można znaleźć na stronach internetowych Państwowej Komisji Wyborczej
 
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (18/09/2007 09:18:44)
  • zaakceptowanie treści informacji: Piotr Olejniczak (14/11/2008 08:52:45)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Piotr Olejniczak (04/11/2008 11:38:30)
OBWIESZCZENIE
Burmistrza Gminy Mosina
z dnia 17 września 2007 r.
 
o składach, pełnionych funkcjach oraz godzinach rozpoczęcia pracy Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej rozpisanych na dzień 21 października 2007 r.
 
Na podstawie art. 48 ust. 8 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 roku - Ordynacja Wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (j. t. Dz. U. Nr 46, poz. 499 z późn. zm.)
 
Podaje się do publicznej wiadomości, składy, pełnione funkcje oraz godziny rozpoczęcia pracy OKW:
 
Nr obwodu
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Skład Komisji:       Nazwisko i Imię - funkcja
 
1.
Szkoła Podstawowa Nr 1
w Mosinie
ul. Szkolna 1
tel. 0618132-239
1.    Jolanta Szymczak - Przewodniczący
2.    Jarosław Kujawa - Z-ca przewodniczącego
3.    Adrian Jacewicz - Członek
4.    Agata Witkowska - Członek
5.    Honorata Przybylska - Członek
6.    Izabela Bielerzewska - Członek
7.    Katarzyna Kaszuba - Członek
8.    Justyna Rosić - Członek
9.    Paulina Kopydłowska - Członek
 
2.
Przedszkole Nr 4
w Mosinie
ul. Kasprowicza 28
tel. 0618132-671
1.    Alicja Mikołajczak - Przewodniczący
2.    Sybila Szuman - Z-ca przewodniczącego
3.    Sandra Krawczyk - Członek
4.    Julia Kujawa - Członek
5.    Daniel Szczepaniak - Członek
6.    Anita Wajnert - Członek
7.    Justyna Kopeć - Członek
8.    Rafał Raźny - Członek
9.    Marianna Janik - Członek
 
3.
Mosiński Ośrodek Kultury
w Mosinie
ul. Dworcowa 4
tel. 0618132-909
1.    Krystyna Panek - Przewodniczący
2.    Andrzej Raźny - Z-ca przewodniczącego
3.    Sylwia Krawczyk - Członek
4.    Anna Kaczmarek - Członek
5.    Marta Wajnert - Członek
6.    Olga Antonina Piątkowska - Członek
7.    Agnieszka Forszpaniak - Członek
8.    Łukasz Matusiak - Członek
9.    Andrzej Kasprzyk - Członek
 
4.
Przedszkole Nr 2
w Mosinie
ul. Powstańców Wlkp. 1
tel. 0618132-230
1.    Wioleta Adamska - Przewodniczący
2.    Joanna Jędrzejczak - Z-ca przewodniczącego
3.    Barbara Łażewska - Członek
4.    Maria Kujawa - Członek
5.    Maria Kurzawa - Członek
6.    Danuta Gierczyk - Członek
7.    Liliana Gintrowicz - Członek
8.    Karolina Płaczek - Członek
9.    Stanisław Przybysławski - Członek
 
5.
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
w Mosinie
ul. Kościelna 2
tel. 0618132-469
1.    Małgorzata Kasprzyk - Przewodniczący
2.    Bożena Dymarska - Z-ca przewodniczącego
3.    Julita Karlińska - Członek
4.    Maria Neuman - Członek
5.    Małgorzata Tomczak - Członek
6.    Teresa Kurzawa - Członek
7.    Krzysztof Tarociński - Członek
8.    Angelika Biernaczyk - Członek
9.    Joanna Nowaczyk - Członek
 
6.
Zespół Szkół im. A. Wodziczki
w Mosinie
ul. Topolowa 2
tel. 0618132-922
1.    Bożena Grabianowska - Przewodniczący
2.    Urszula Marciniak - Z-ca przewodniczącego
3.    Ewelina Szydłowska - Członek
4.    Sylwia Radowicz - Członek
5.    Emilia Kurkiewicz - Członek
6.    Renata Łagoda - Członek
7.    Małgorzata Lum - Członek
8.    Marian Bąk - Członek
9.    Elżbieta Kaczmarek - Członek
 
7.
Zespół Szkół
w Mosinie
ul. Sowiniecka 75
tel. 0618136-717
1.    Anna Labrzycka - Przewodniczący
2.    Grażyna Rogalka - Z-ca przewodniczącego
3.    Henryk Talarczyk - Członek
4.    Leszek Dziasek - Członek
5.    Lidia Kurkiewicz - Członek
6.    Marek Jarmuszczak - Członek
7.    Danuta Wieczorek - Członek
8.    Robert Radowicz - Członek
9.    Wiesław Depowski - Członek
 
8.
Gminna Spółdzielnia w Mosinie
ul. Śremska 75a
tel. 0618132-901
1.    Bernard Biernaczyk - Przewodniczący
2.    Marian Kunaj - Z-ca przewodniczącego
3.    Teresa Stawna - Członek
4.    Julia Żurawska Sianos - Członek
5.    Dorota Gąsior - Członek
6.    Janina Skiba - Członek
7.    Agata Filipiak - Członek
8.    Halina Kałmucka - Członek
 
9.
 
Świetlica Wiejska
w Daszewicach
ul. Piotrowska 3
tel. 0618939-751
1.    Łukasz Jaroszczak - Przewodniczący
2.    Renata Rembalska - Z-ca przewodniczącego
3.    Agnieszka Kasprowicz - Członek
4.    Zdzisław Stefaniak - Członek
5.    Marzena Sianos - Członek
6.    Gizela Bąkowska - Członek
7.    Wiesław Andrzej Legenza - Członek
8.    Zofia Michalak - Członek
 
10.
Szkoła Podstawowa
w Czaparach
ul. Poznańska 78
tel. 0618939-567
1.    Magdalena Rembalska - Przewodniczący
2.    Elżbieta Skrzypczak - Z-ca przewodniczącego
3.    Kinga Błoszyk - Członek
4.    Barbara Pieczyńska - Członek
5.    Witold Szcześniak - Członek
6.    Dorota Karasińska - Członek
7.    Izabela Kowalska - Członek
8.    Alicja Walkowiak - Członek
 
11.
Świetlica Wiejska
w Rogaliku
ul. Kościelna 3
tel. 501-465-958
1.    Dorota Domagała - Przewodniczący
2.    Barbara Koralewska - Z-ca przewodniczącego
3.    Marta Frydrychowicz - Członek
4.    Zuzanna Szatkowska - Członek
5.    Sławomir Biernaczyk - Członek
6.    Joanna Rogalka - Członek
7.    Sławomir Kaszuba - Członek
8.    Danuta Wojciechowska - Członek
 
12.
Gimnazjum
w Rogalinie
ul. Poznańska 2
tel. 0618930-804
1.    Szymon Kazimierski - Przewodniczący
2.    Katarzyna Lulka - Z-ca przewodniczącego
3.    Sylwia Waliszak - Członek
4.    Elżbieta Koralewska - Członek
5.    Irena Sianos - Członek
6.    Arleta Kantorska - Członek
7.    Barbara Styczyńska - Członek
8.    Emilia Stanny - Członek
 
13.
Klub Rolnika
w Świątnikach
ul. Kórnicka 8A
tel. 0618138-063
 
1.    Elżbieta Jędrzejczak - Przewodniczący
2.    Krzysztof Szklarz - Z-ca przewodniczącego
3.    Aleksandra Kołutkiewicz - Członek
4.    Kazimiera Trawińska - Członek
5.    Sławomir Niewitecki - Członek
6.    Beata Tomczak - Członek
7.    Grażyna Idziak - Członek
8.    Anna Paluszak - Członek
 
14.
Szkoła Podstawowa
w Krosinku
ul. Wiejska 43
tel. 0618132-657
1.    Adam Wilczyński - Przewodniczący
2.    Jacek Gierczyk - Z-ca przewodniczącego
3.    Monika Klatkiewicz - Członek
4.    Irena Witkowska - Członek
5.    Monika Michalska - Członek
6.    Adam Habdas - Członek
7.    Katarzyna Pelińska - Członek
8.    Marzena Glinkowska - Członek
 
15.
Klub Rolnika
w Sowinkach
tel. 0618132-301
1.    Leszek Plenzler - Przewodniczący
2.    Jan Filipiak - Z-ca przewodniczącego
3.    Krystyna Wyzuj - Członek
4.    Stefan Antkowiak - Członek
5.    Agnieszka Prałat - Członek
6.    Piotr Piasecki - Członek
7.    Klara Kurowska - Członek
8.    Wanda Gąsiorowska - Członek
9.    Hanna Barcz - Żabińska - Członek
 
16.
Szkoła Podstawowa
w Krośnie
budynek szkolny w Nowinkach
ul. Powstańców Wlkp.
13

tel. 0618192-139
1.    Magdalena Jakubowska - Przewodniczący
2.    Sebastian Zeidler - Z-ca przewodniczącego
3.    Wanda Skrzypczak - Członek
4.    Jarosław Szynklewski - Członek
5.    Dominika Głucha - Członek
6.    Zofia Poszytek - Członek
7.    Małgorzata Andrzejewska - Członek
8.    Barbara Górna - Członek
17.
Szkoła Podstawowa
w Krosinku
budynek szkolny nr 2
Dymaczewie Starym
ul. Szkolna 4
tel. 0618132-117
1.    Cezary Prentki - Przewodniczący
2.    Urszula Śliwińska - Z-ca przewodniczącego
3.    Katarzyna Klatkiewicz - Członek
4.    Iwona Piwosz - Członek
5.    Iwona Rusowicz - Członek
6.    Małgorzata Biegańska - Członek
7.    Michał Grabianowski - Członek
8.    Katarzyna Czaińska - Członek
18.
Szkoła Podstawowa
w Pecnej
ul. Szkolna 19
tel. 0618192-983
1.    Ryszard Jakubowski - Przewodniczący
2.    Robert Dymarski - Z-ca przewodniczącego
3.    Henryk Budziński - Członek
4.    Szymon Gogolewski - Członek
5.    Aurelia Budzińska - Członek
6.    Wojciech Trzeszczyński - Członek
7.    Eugeniusz Dymel - Członek
8.    Zdzisława Kurek - Członek
19.
Szkoła Podstawowa
w Krośnie
ul. Główna 43
tel. 0618132-381
1.    Ilona Skrzypczak - Przewodniczący
2.    Łucja Kujawa - Z-ca przewodniczącego
3.    Alicja Plenzler - Członek
4.    Sylwia Zeidler - Członek
5.    Agnieszka Dominiczak - Członek
6.    Agata Forszpaniak - Członek
7.    Emil Kasprzyk - Członek
8.    Magdalena Rychel - Członek
20.
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc im. S. Staszica w Ludwikowie tel. 0618132-831
1.    Ewa Urbaniak - Przewodniczący
2.    Wawrzyniec Trawiński - Z-ca przewodniczącego
3.    Leokadia Danielewska - Członek
4.    Hanna Jarmuszczak - Członek
5.    Monika Cap - Członek
6.    Lech Tuliszka - Członek
7.    Piotr Lejman - Członek
8.    Jarosław Fijałkowski - Członek
 
 
Godziny rozpoczęcia prac OKW:
  • Obwodowe Komisje Wyborcze nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 i 20, w dniu wyborów, rozpoczynają pracę o godz. 05:00
  • Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7, w dniu wyborów, rozpoczyna pracę o godz. 04:50
 
 
Burmistrz Gminy Mosina
/-/ mgr Zofia Springer
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (17/10/2007 13:09:34)
  • zaakceptowanie treści informacji: Piotr Olejniczak (14/11/2008 08:55:37)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Piotr Olejniczak (04/11/2008 11:38:43)
OBWIESZCZENIE
Burmistrza Gminy Mosina
z dnia 25 września 2007 r.
 
w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej rozpisanych na dzień 21 października 2007 r.
 
Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 roku - Ordynacja Wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (j. t. Dz. U. Nr 46, poz. 499 z późn. zm.)
 
p o w o ł u j ę
 
Obwodowe Komisje Wyborcze w następującym składzie:
 
Nr obwodu
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Skład Komisji:
Nazwisko i Imię - KOMITET WYBORCZY
1.
Szkoła Podstawowa Nr 1
w Mosinie
ul. Szkolna 1
tel. 0618132-239
1.    Adrian Jacewicz - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Agata Witkowska - KW Samoobrona RP
3.    Honorata Przybylska - KW SL "Ojcowizna"
4.    Izabela Bielerzewska - KW Prawo i Sprawiedliwość
5.    Katarzyna Kaszuba - KW LPR
6.    Jolanta Szymczak - KW PSL
7.    Justyna Rosic - KW Narodowego Odrodzenia Polski
8.    Jarosław Kujawa - KW Platforma Obywatelska RP
9.    Paulina Kopydłowska - os. wskazana przez Burmistrza
2.
Przedszkole Nr 4
w Mosinie
ul. Kasprowicza 28
tel. 0618132-671
1.    Sandra Krawczyk - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Julia Kujawa - KW Samoobrona RP
3.    Daniel Szczepaniak - KW SL "Ojcowizna"
4.    Alicja Mikołajczak - KW Prawo i Sprawiedliwość
5.    Anita Wajnert - KW LPR
6.    Justyna Kopeć - KW PSL
7.    Sybila Szuman - KW Narodowego Odrodzenia Polski
8.    Rafał Raźny - KW Platforma Obywatelska RP
9.    Marianna Janik - os. wskazana przez Burmistrza
3.
Mosiński Ośrodek Kultury
w Mosinie
ul. Dworcowa 4
tel. 0618132-909
1.    Sylwia Krawczyk - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Anna Kaczmarek - KW Samoobrona RP
3.    Krystyna Panek - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Marta Wajnert - KW LPR
5.    Olga Antonina Piątkowska - KW PSL
6.    Agnieszka Forszpaniak - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Andrzej Raźny - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Łukasz Matusiak - KW SL "Ojcowizna"
9.    Andrzej Kasprzyk - os. wskazana przez Burmistrza
4.
Przedszkole Nr 2
ul. Powstańców Wlkp.1
w Mosinie
tel. 0618132-230
1.    Barbara Łażewska - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Maria Kujawa - KW Samoobrona RP
3.    Maria Kurzawa - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Wioleta Adamska - KW LPR
5.    Danuta Gierczyk - KW PSL
6.    Joanna Jędrzejczak - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Liliana Gintrowicz - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Karolina Płaczek - KW SL "Ojcowizna"
9.    Stanisław Przybysławski - os. wskazana przez Burmistrza
5.
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mosinie
ul. Kościelna 2
tel. 0618132-469
1.    Julita Karlińska KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Maria Neuman - KW Samoobrona RP
3.    Małgorzata Tomczak - KW SL "Ojcowizna"
4.    Teresa Kurzawa - KW Prawo i Sprawiedliwość
5.    Bożena Dymarska - KW LPR
6.    Krzysztof Tarociński - KW PSL
7.    Angelika Biernaczyk - KW Narodowego Odrodzenia Polski
8.    Małgorzata Kasprzyk - KW Platforma Obywatelska RP
9.    Joanna Nowaczyk - os. wskazana przez Burmistrza
6.
Zespół Szkół
im. A. Wodziczki
w Mosinie
ul. Topolowa 2
tel. 0618132-922
1.    Ewelina Szydłowska - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Sylwia Radowicz - KW Samoobrona RP
3.    Emilia Kurkiewicz - KW SL "Ojcowizna"
4.    Urszula Marciniak - KW Prawo i Sprawiedliwość
5.    Renata Łagoda - KW LPR
6.    Małgorzata Lum - KW PSL
7.    Bożena Grabianowska - KW Narodowego Odrodzenia Polski
8.    Marian Bąk - KW Platforma Obywatelska RP
9.    Elżbieta Kaczmarek - os. wskazana przez Burmistrza
7.
Zespół Szkół w Mosinie
ul. Sowiniecka 75
tel. 0618136-717
1.    Henryk Talarczyk - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Leszek Dziasek - KW Samoobrona RP
3.    Lidia Kurkiewicz - KW SL "Ojcowizna"
4.    Anna Labrzycka - KW Prawo i Sprawiedliwość
5.    Marek Jarmuszczak - KW LPR
6.    Danuta Wieczorek - KW PSL
7.    Robert Radowicz - KW Narodowego Odrodzenia Polski
8.    Grażyna Rogalka - KW Platforma Obywatelska RP
9.    Wiesław Depowski - os. wskazana przez Burmistrza
8.
Gminna Spółdzielnia
w Mosinie
ul. Śremska 75a
tel. 0618132-901
1.    Bernard Biernaczyk - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Teresa Stawna - KW Samoobrona RP
3.    Julia Żurawska Sianos - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Dorota Gąsior - KW LPR
5.    Janina Skiba - KW PSL
6.    Agata Filipiak - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Marian Kunaj - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Halina Kałmucka - os. wskazana przez Burmistrza
9.
 
Świetlica Wiejska
w Daszewicach
ul. Piotrowska 3
tel. 0618939-751
1.    Renata Rembalska - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Agnieszka Kasprowicz - KW Samoobrona RP
3.    Zdzisław Stefaniak - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Łukasz Jaroszczak - KW LPR
5.    Marzena Siano - KW PSL
6.    Gizela Bąkowska - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Wiesław Andrzej Legenza - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Zofia Michalak - os. wskazana przez Burmistrza
10.
Szkoła Podstawowa
w Czaparach
ul. Poznańska 78
tel. 0618939-567
1.    Magdalena Rembalska - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Kinga Błoszyk - KW Samoobrona RP
3.    Barbara Pieczyńska - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Elżbieta Skrzypczak - KW LPR
5.    Witold Szcześniak - KW PSL
6.    Dorota Karasińska - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Izabela Kowalska - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Alicja Walkowiak - os. wskazana przez Burmistrza
11.
Świetlica Wiejska
w Rogaliku
ul. Kościelna 3
tel. 501-465-958
1.    Dorota Domagała - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Barbara Koralewska - KW Samoobrona RP
3.    Marta Frydrychowicz - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Zuzanna Szatkowska - KW PSL
5.    Sławomir Biernaczyk - KW Narodowego Odrodzenia Polski
6.    Joanna Rogalka - KW Platforma Obywatelska RP
7.    Sławomir Kaszuba - KW LPR
8.    Danuta Wojcechowska - os. wskazana przez Burmistrza
12.
Gimnazjum w Rogalinie
ul. Poznańska 2
tel. 0618930-804
1.    Sylwia Waliszak - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Elżbieta Koralewska - KW Samoobrona RP
3.    Katarzyna Lulka - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Szymon Kazimierski - KW LPR
5.    Irena Siano - KW PSL
6.    Arleta Kantorska - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Barbara Styczyńska - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Emilia Stanny - os. wskazana przez Burmistrza
13.
Klub Rolnika w Świątnikach
ul. Kórnicka 8A
tel. 0618138-063
 
1.    Aleksandra Kołutkiewicz - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Kazimiera Trawińska - KW Samoobrona RP
3.    Krzysztof Szklarz - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Sławomir Niewitecki - KW LPR
5.    Beata Tomczak - KW PSL
6.    Grażyna Idziak - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Anna Paluszak - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Elżbieta Jędrzejczak - os. wskazana przez Burmistrza
14.
Szkoła Podstawowa
w Krosinku
ul. Wiejska 43
tel. 0618132-657
1.    Monika Klatkiewicz - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Irena Witkowska - KW Samoobrona RP
3.    Monika Michalska - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Adam Habdas - KW LPR
5.    Jacek Gierczyk - KW PSL
6.    Adam Wilczyński - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Katarzyna Pelińska - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Marzena Glinkowska - os. wskazana przez Burmistrza
15.
Klub Rolnika w Sowinkach tel. 0618132-301
1.    Leszek Plenzler - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Krystyna Wyzuj - KW Samoobrona RP
3.    Stefan Antkowiak - KW SL "Ojcowizna"
4.    Agnieszka Prałat - KW Prawo i Sprawiedliwość
5.    Piotr Piasecki - KW LPR
6.    Klara Kurowska - KW PSL
7.    Jan Filipiak - KW Narodowego Odrodzenia Polski
8.    Wanda Gąsiorowska - KW Platforma Obywatelska RP
9.    Hanna Barcz Żabińska - os. wskazana przez Burmistrza
16.
Szkoła Podstawowa
w Krośnie budynek szkolny
w Nowinkach
ul. Powstańców Wlkp. 13
tel. 0618192-139
1.    Magdalena Jakubowska - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Wanda Skrzypczak - KW Samoobrona RP
3.    Jarosław Szynklewski - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Sebastian Seidler - KW LPR
5.    Dominika Głucha - KW PSL
6.    Zofia Poszytek - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Małgorzata Andrzejewska - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Barbara Górna - os. wskazana przez Burmistrza
17.
Szkoła Podstawowa
w Krosinku
budynek szkolny nr 2
w Dymaczewie Starym
ul. Szkolna 4
tel. 0618132-117
1.    Katarzyna Klatkiewicz - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Iwona Piwosz - KW Samoobrona RP
3.    Cezary Prentki - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Iwona Rusowicz - KW LPR
5.    Małgorzata Biegańska - KW PSL
6.    Michał Grabianowski - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Urszula Śliwińska - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Katarzyna Czaińska - os. wskazana przez Burmistrza
18.
Szkoła Podstawowa
w Pecnej
ul. Szkolna 19
tel. 0618192-983
1.    Ryszard Jakubowski - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Henryk Budziński - KW Samoobrona RP
3.    Szymon Gogolewski - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Robert Dymarski - KW LPR
5.    Aurelia Budzińska - KW PSL
6.    Wojciech Trzeszczyński - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Eugeniusz Dymel - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Zdzisława Kurek - os. wskazana przez Burmistrza
19.
Szkoła Podstawowa
w Krośnie
ul. Główna 43
tel. 0618132-381
1.    Łucja Kujawa - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Iwona Skrzypczak - KW Samoobrona RP
3.    Alicja Plenzler - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Sylwia Zeidler - KW LPR
5.    Agnieszka Dominiczak - KW PSL
6.    Agata Forszpaniak - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Emil Kasprzyk - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Magdalena Rychel - os. wskazana przez Burmistrza
20.
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc im. S. Staszica
w Ludwikowie
tel. 0618132-831
1.    Leokadia Danielewska - KKW LiD - Lewica i Demokraci
2.    Wawrzyn Trawiński - KW Samoobrona RP
3.    Ewa Urbaniak - KW Prawo i Sprawiedliwość
4.    Hanna Jarnuszkiewicz - KW LPR
5.    Monika Cap - KW PSL
6.    Lech Tuliszka - KW Narodowego Odrodzenia Polski
7.    Piotr Lejman - KW Platforma Obywatelska RP
8.    Jarosław Fiałkowski - os. wskazana przez Dyrektora Szpitala
 
Burmistrz Gminy Mosina
/-/ mgr Zofia Springer
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (25/09/2007 13:45:52)
  • zaakceptowanie treści informacji: Piotr Olejniczak (14/11/2008 08:54:01)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Piotr Olejniczak (04/11/2008 11:38:58)
OBWIESZCZENIE BURMISTRZA GMINY MOSINA
z dnia 19 września 2007 roku
 
Na podstawie art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (j.t. Dz. U. Nr 46, poz. 499 z późn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych:
 
Nr obwodu
głosowania
Granice obwodu głosowania
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
MIASTO MOSINA:
1.
Mosina, ulice: Chodkiewicza, Chopina, Czajkowskiego, Czarnokurz, Jana Matejki, Kopernika, Leśna, Mariana Obsta, Mocka, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki, Nizinna, Nowowiejskiego, Paderewskiego, Platanowa, Poniatowskiego, Rzeczypospolitej Mosińskiej, Studzienna, Szosa Poznańska (od Poniatowskiego do granic miasta), Szyszkowa, Świerkowa, Wieniawskiego, Wodna, Wysoka, Zieleniec oraz osada Jeziory.
Szkoła Podstawowa
Nr 1 w Mosinie,
ul. Szkolna 1,
tel. 8132-239
2.
Mosina, ulice: Akacjowa, Cisowa, Dębowa, Długa, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kasztanowa, Kolejowa (od Śremskiej do Leszczyńskiej), Leszczyńska, Ogrodowa, Torowa.
Przedszkole Nr 4
w Mosinie,
ul. Kasprowicza 28,
tel. 8132-671
3.
Mosina, ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bukowa, Jarzynowa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kalinowa, Kanałowa, Krasickiego, Łazienna, Mieszka I, Olchowa, Skryta, Strzałowa, Strzelecka, Wierzbowa.
Mosiński Ośrodek Kultury
w Mosinie,
ul. Dworcowa 4,
tel. 8132-909
(lokal przystosowany do osób niepełnosprawnych)
4.
Mosina, ulice: 25 Stycznia, Budzyńska, Fiedlera, Jeziorna, Kilińskiego (od Mickiewicza do Szosy Poznańskiej), Kołłątaja, Konopnickiej, Krańcowa, Krotowskiego (od Mostowej do Budzyńskiej), Krótka, Mickiewicza, Orzeszkowej, Powstańców Wielkopolskich, Pożegowska, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Skrzynecka, Spacerowa, Szosa Poznańska (od Poniatowskiego do Ronda Budzyń), Wiejska.
Przedszkole Nr 2
w Mosinie,
ul. Powstańców Wlkp.1,
tel. 8132-230
5.
Mosina, ulice: Dworcowa, Farbiarska, Garbarska, Kilińskiego (od Słowackiego do Szosy Poznańskiej), Kolejowa (od Sowinieckiej do Śremskiej), Kościelna, Kościuszki, Krotowskiego (od Mostowej do Placu 20 Października), Mostowa, Niezłomnych, Nowa, Plac 20 Października, Poznańska, Rzeczna, Słowackiego, Sowiniecka (od Farbiarskiej do torów kolejowych), Spokojna, Szkolna, Śremska (od Wawrzyniaka do torów kolejowych), Tylna, Wawrzyniaka, Wąska.
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
w Mosinie,
ul. Kościelna 2,
tel. 8132-469
6.
Mosina, ulice: Agrestowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Czarnieckiego, Czereśniowa, Gruszkowa, Jabłkowa, Jagodowa, Łąkowa, Morelowa, Obrzańska, Piaskowa,  Porzeczkowa, Poziomkowa, Skrajna, Sowińskiego, Śliwkowa, Targowa, Topolowa, Wiatrowa, Wiśniowa.
Zespół Szkół im. A.Wodziczki
w Mosinie,
ul. Topolowa 2,
tel. 8132-922
7.
Mosina, ulice: Cypriana Kamila Norwida, Dembowskiego, Gałczyńskiego, Jana Brzechwy, Janiny Porazińskiej, Juliana Tuwima, Leopolda Staffa, Leśmiana, Marcinkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Sowiniecka (od torów kolejowych do granic miasta), Wiosny Ludów, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego.
Zespół Szkół
w Mosinie,
ul. Sowiniecka 75,
tel
. 8136-717,
(lokal przystosowany do osób niepełnosprawnych)
8.
Mosina, ulice: Czwartaków, Jasna, Klonowa, Krosińska, Kwiatowa, Podgórna, Ptasia, Słoneczna, Sosnowa, Szpakowa, Śremska (od torów kolejowych do granic miasta), Wrzosowa, Wybickiego.
Gminna Spółdzielnia
w Mosinie,
ul. Śremska 75A,
tel. 8132-901
WSIE:
9.
Daszewice
Świetlica Wiejska
w Daszewicach,
ul. Piotrowska 3,
tel. 8939-751
10.
Babki, Czapury, Głuszyna Leśna, Kubalin, Wiórek
Szkoła Podstawowa
w Czapurach,
ul. Poznańska 78,
tel
. 8939-567
11.
Rogalinek, Sasinowo
Świetlica Wiejska
w Rogalinku,
ul. Kościelna 3,
tel. 501-465-958
12.
Rogalin
Gimnazjum
w Rogalinie,
ul. Poznańska 2, 
tel
. 8930-804
13.
Mieczewo, Radzewice, Świątniki
Klub Rolnika
w Świątnikach
ul. Kórnicka 8A,
tel. 8138-063
14.
Krosinko, Ludwikowo
Szkoła Podstawowa
w Krosinku,
ul. Wiejska 43, 
tel
. 8132-657
15.
Baranowo, Baranówko, Bogulin, Krajkowo, Sowiniec, Sowinki, Żabinko
Klub Rolnika
w Sowinkach
tel. 8132-301
16.
Bolesławiec, Borkowice, Drużyna, Nowinki
Szkoła Podstawowa w Krośnie,
budynek szkolny
w Nowinkach,
ul. Powstańców
Wlkp. 13, 
tel
. 8192-139
17.
Dymaczewo Nowe, Dymaczewo Stare
Szkoła Podstawowa
w Krosinku,
budynek szkolny nr 2
w Dymaczewie Starym,
ul.
Szkolna 4,  
tel
. 8132-117
18.
Konstantynowo, Pecna
Szkoła Podstawowa w Pecnej,
ul. Szkolna 19, 
tel
. 8192-983
19.
Krosno
Szkoła Podstawowa
w Krośnie,
ul. Główna 43, 
tel
. 8132-381
20.
Obwód zamknięty, dostępny tylko dla pacjentów szpitala
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc im. S. Staszica
w Ludwikowie,
tel. 8132-831
 
Wybory  do Sejmu Rzeczypospolitej oraz Senatu Rzeczypospolitej odbędą się 21 października 2007 r. Głosowanie trwać będzie od godz. 6.00 - 20.00 
BURMISTRZ GMINY
mgr Zofia Springer
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (18/09/2007 10:44:12)
  • zaakceptowanie treści informacji: Piotr Olejniczak (14/11/2008 08:52:56)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Piotr Olejniczak (04/11/2008 11:39:09)
Komunikat
 
W dniu 18 września 2007 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Okręgowej Komisji Wyborczej  w Poznaniu powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 21 października 2007 r., której obszarem działania jest okręg wyborczy Nr 39 w wyborach do Sejmu i Nr 38 w wyborach do Senatu i obejmujący swym zasięgiem Miasto Poznań i powiat poznański.
 
 
W skład Komisji wchodzą:
 
Przewodniczący Komisji:
    Gabriela
GORZAN
Sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego
Komisarz Wyborczy w Poznaniu
Zastępcy Przewodniczącego
    Maria
TARONT
Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu
    Piotr
MAJCHRZAK
Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu
Członkowie:
    Bogusława
ŻUBER
Sędzia Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
    Jarosław
GROBELNY
Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu
    Marcin
RADWAN
Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu
    Maciej
ROZPĘDOWSKI
Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu
    Marek
SZUMILAS
Sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu
Sekretarz Komisji:
    Marek
PUDLISZAK
Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Poznaniu
 
Komisja będzie pełnić dyżury w Poznaniu w gmachu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego al. Niepodległości 16/18, pokój 432  (IV piętro Bud. B):
 
w dniach od 19 września 2007 r. do 25 września 2007 r. w godz. od 1400do 1600
dnia 26 września 2007 r. (środa) w godz. od 1000do 2400.
 
Sekretarz Komisji udziela informacji każdego dnia w godzinach urzędowania Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Poznaniu  pok. 432  w godz. 900do 1600
 
Przewodniczący
Okręgowej Komisji Wyborczej
w Poznaniu
 
/-/ Gabriela GORZAN
Poznań, dnia 18 września 2007 r.
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (19/09/2007 08:59:37)
  • zaakceptowanie treści informacji: Piotr Olejniczak (14/11/2008 08:52:51)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Piotr Olejniczak (04/11/2008 11:39:23)
Informacja o warunkach udziału w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju,
w wyborach do Sejmu i do Senatu, zarządzonych
na dzień 21 października 2007 r.
 
Państwowa Komisja Wyborcza, w związku z wyborami do Sejmu i do Senatu, zarządzonymi na dzień 21 października 2007 r., przypomina o warunkach udziału w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju.
 
WARUNKI OGÓLNE
  • Prawo udziału w głosowaniu ma każdy obywatel polski, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat i nie został pozbawiony praw publicznych lub ubezwłasnowolniony prawomocnym orzeczeniem sądu, ani pozbawiony praw wyborczych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu.
  • Warunkiem udziału w głosowaniu jest wpisanie wyborcy do spisu wyborców. Można być wpisanym tylko do jednego spisu.

Spisy wyborców sporządzają urzędy gmin. 

1. Głosowanie w miejscu stałego zamieszkania.

  • Wyborcy, którzy są zameldowani na pobyt stały na obszarze gminy, a nie złożyli wniosku o wpisanie do stałego rejestru wyborców w innym miejscu oraz wyborcy będący obywatelami polskimi, którzy zostali wpisani do rejestru wyborców na własny wniosek, zostaną wpisani z urzędu do spisów wyborców sporządzanych dla poszczególnych obwodów głosowania.
  • Wyborcy, którzy są zameldowani na pobyt czasowy zostaną ujęci w spisach wyborców w miejscu ich zameldowania na pobyt stały.

2. Głosowanie poza miejscem stałego zamieszkania

Głosowanie w szpitalach, zakładach pomocy społecznej, zakładach karnych i aresztach śledczych
  • Wyborcy, którzy będą przebywać w dniu wyborów w szpitalach, zakładach pomocy społecznej, zakładach karnych i aresztach śledczych zostaną wpisani do spisów wyborców sporządzonych dla obwodów głosowania utworzonych w tych jednostkach i będą mogli głosować w tych obwodach. Dyrektor jednostki powiadomi osoby przebywające w jednostce o umieszczeniu ich w spisie wyborców.

Wyborca wpisany do spisu wyborców w wyżej wymienionej jednostce zostanie z urzędu skreślony ze spisu w miejscu stałego zamieszkania.

Osoby, które przybędą do wyżej wymienionych jednostek w dniu wyborów, będą mogły głosować w obwodach utworzonych w tych jednostkach tylko na podstawie zaświadczeń o prawie do głosowania.
Głosowanie w miejscu pobytu czasowego, po dopisaniu do spisu na wniosek wyborcy
  • Wyborcy, czasowo przebywający poza miejscem zameldowania na pobyt stały (w tym wyborcy zameldowani na pobyt czasowy) oraz wyborcy nigdzie nie zamieszkali, którzy chcą wziąć udział w głosowaniu w miejscu czasowego pobytu powinni złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców.
Wniosek składa się w urzędzie gminy, na obszarze której czasowo przebywa wyborca, najpóźniej w 10. dniu przed dniem wyborów, tj. do 11 października 2007 r.
  • Żołnierze pełniący zasadniczą lub okresową służbę wojskową oraz pełniący służbę w charakterze kandydatów na żołnierzy zawodowych lub odbywający ćwiczenia i przeszkolenie wojskowe, ratownicy odbywający zasadniczą służbę w obronie cywilnej poza miejscem stałego zamieszkania, policjanci z jednostek skoszarowanych, funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej pełniący służbę w systemie skoszarowanym, którzy chcą wziąć udział w głosowaniu w miejscu odbywania służby, powinni złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie w danej miejscowości.
Wniosek składa się w urzędzie gminy do dnia 7 października 2007 r. Osoby, które przybyły do miejsca zakwaterowania po tym terminie mogą złożyć wniosek najpóźniej w 2. dniu przed dniem wyborów.
  • Wyborcy niepełnosprawni mogą głosować w wybranym przez siebie obwodzie głosowania dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych na obszarze gminy, w której stale zamieszkują. W tym celu powinni oni złożyć wniosek o dopisanie do spisu wyborców w wybranym obwodzie.
Wniosek składa się w urzędzie gminy najpóźniej w 10. dniu przed dniem wyborów, tj. do dnia 11 października 2007 r.
Głosowanie na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania
  • Wyborca, który zamierza zmienić miejsce pobytu przed dniem wyborów może otrzymać zaświadczenie o prawie do głosowania. Z zaświadczeniem takim można głosować w dowolnym obwodzie głosowania w kraju, za granicą lub na polskim statku morskim.
Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania składa się w urzędzie gminy, w której wyborca będzie ujęty w spisie wyborców, najpóźniej w 2. dniu przed dniem wyborów, tj. do 19 października 2007 r.
Wyborca, któremu wydano zaświadczenie o prawie do głosowania zostanie z urzędu skreślony ze spisu wyborców w miejscu swego zamieszkania.
Należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie utracić zaświadczenia o prawie do głosowania. W przypadku jego utraty, niezależnie od przyczyny, nie będzie możliwe otrzymanie kolejnego zaświadczenia, ani wzięcie udziału w głosowaniu w obwodzie właściwym dla w miejsca swego zamieszkania.
Głosowanie wyborców stale zamieszkałych za granicą
  • Wyborcy stale zamieszkali za granicą, którzy będą przebywać w Polsce w dniu wyborów, mogą wziąć udział w głosowaniu w dowolnym obwodzie głosowania, jeśli przedłożą obwodowej komisji wyborczej ważny polski paszport oraz dokument potwierdzający, że stale zamieszkują za granicą. Dokumentem takim może być np. karta stałego pobytu, dokument potwierdzający zatrudnienie za granicą lub dokument potwierdzający uprawnienie do korzystania ze świadczeń ubezpieczenia społecznego za granicą. Na tej podstawie obwodowa komisja wyborcza dopisze taką osobę do spisu wyborców, zaznaczając to w paszporcie przez odciśnięcie pieczęci komisji i wpisanie daty na ostatniej stronie przeznaczonej na adnotacje wizowe.
3. Dopisywanie wyborców do spisów w dniu głosowania
  • W dniu wyborów obwodowe komisje wyborcze dopisują do spisu wyborców jedynie tych wyborców, którzy:
    • przedłożą zaświadczenie o prawie do głosowania,
    • zostali pominięci w spisie, jeżeli udokumentują, że stale zamieszkują na terenie danego obwodu głosowania, a urząd gminy potwierdzi, że nie otrzymał zawiadomienia o utracie przez nich prawa wybierania lub o objęciu spisem wyborców w innym obwodzie,
    • zostali skreśleni ze spisu w związku z umieszczeniem w spisie wyborców w szpitalu lub zakładzie pomocy społecznej, jeżeli udokumentują, że opuścili szpital lub zakład pomocy społecznej w przeddzień wyborów,
    • są obywatelami polskimi stale zamieszkującymi za granicą, głosującymi w kraju na podstawie ważnego polskiego paszportu,
    • przybyli do szpitala lub zakładu pomocy społecznej w przeddzień wyborów.
 
Przewodniczący
Państwowej Komisji Wyborczej
/-/ Ferdynand Rymarz
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (18/09/2007 13:30:45)
  • zaakceptowanie treści informacji: Piotr Olejniczak (14/11/2008 08:53:38)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Piotr Olejniczak (04/11/2008 11:39:32)