logo
logo bip
Komisarz Wyborczy w Poznaniu I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych
na obszarze właściwości

gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1,
Świetlica Wiejska, ul. Poznańska 78, 61-160 Czapury:
1.
Paulina Pawlicka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Rogalin - Przewodniczący
2.
Maria Teresa Witkowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Rogalin - Zastępca Przewodniczącego
3.
Łukasz Dawid Borowski, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Mosina - Członek
4.
Ewa Filipiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mosina - Członek
5.
Monika Gierszal-Kędzierska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
6.
Elżbieta Maria Maciejewska-Waligórska, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Czapury - Członek
7.
Wiktor Mikołaj Piotrowski, zgłoszony przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krajkowo - Członek
8.
Krystyna Szczygieł-Nowak, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Czapury - Członek
9.
Ireneusz Tomaszewski, zgłoszony przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Członek
10.
Barbara Maria Tomiak, zgłoszona przez KW UP, zam. Czapury - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2,
Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 78, 61-160 Czapury:
1.
Monika Barbara Skrzypek, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Anna Maria Różańska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Rogalin - Zastępca Przewodniczącego
3.
Kornelia Adamska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Rogalin - Członek
4.
Karolina Bąk, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Członek
5.
Michał Maciej Jarzębowski, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Krosno - Członek
6.
Dawid Leśniewicz, zgłoszony przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krajkowo - Członek
7.
Grzegorz Lewendoski, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
8.
Tomasz Jan Mieloch, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Czapury - Członek
9.
Julia Jadwiga Żurawska-Sianos, zgłoszona przez KW UP, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3,
Świetlica Wiejska, ul. Piotrowska 5, 61-160 Daszewice:
1.
Małgorzata Kinga Stańczak, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Baranowo - Przewodniczący
2.
Piotr Kustosz, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Marta Grzelak, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek
4.
Izabela Kowalska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
5.
Adam Leśniewicz, zgłoszony przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krajkowo - Członek
6.
Agnieszka Natalia Nowakowska, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Mosina - Członek
7.
Roman Organiściak, zgłoszony przez KW UP, zam. Rogalinek - Członek
8.
Beata Teresa Otocka, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Babki - Członek
9.
Czesław Szłapka, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Świątniki - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4,
Świetlica Wiejska, ul. Kościelna 3, 62-022 Rogalinek:
1.
Jacek Wierzbicki, zgłoszony przez KW UP, zam. Rogalinek - Przewodniczący
2.
Małgorzata Mieloch, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Rogalinek - Zastępca Przewodniczącego
3.
Żaneta Anna Janicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Nowinki - Członek
4.
Andrzej Konrad Jankowiak, zgłoszony przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Członek
5.
Renata Barbara Leśniczak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Świątniki - Członek
6.
Sylwia Mazurczak, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Mosina - Członek
7.
Rafał Raźny, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Członek
8.
Bartosz Antoni Taisner, zgłoszony przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mosina - Członek
9.
Dominik Walczak, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5,
Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska 8, 62-022 Rogalin:
1.
Anna Bąk, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Rogalinek - Przewodniczący
2.
Paweł Jabłecki, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Rogalin - Zastępca Przewodniczącego
3.
Katarzyna Maria Kondziela, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Rogalin - Członek
4.
Bogna Dorota Kreczmer, zgłoszona przez KW II RP, zam. Mosina - Członek
5.
Agnieszka Organiściak, zgłoszona przez KW UP, zam. Rogalinek - Członek
6.
Nicola Anna Piotrowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Krosinko - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6,
Świetlica Wiejska, ul. Kórnicka 8A, 62-022 Świątniki:
1.
Beata Tomczak, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Świątniki - Przewodniczący
2.
Michał Matuszczak, zgłoszony przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krosinko - Zastępca Przewodniczącego
3.
Tomasz Ciesielski, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Krosno - Członek
4.
Zofia Ignaszewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Świątniki - Członek
5.
Tomasz Resler, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Członek
6.
Natalia Barbara Skoroda, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Świątniki - Członek
7.
Krzysztof Sobański, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Rogalinek - Członek
8.
Bogumiła Maria Walczak, zgłoszona przez KW UP, zam. Świątniki - Członek
9.
Martyna Woźniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mieczewo - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7,
Centrum Kształcenia, ul. Powstańców Wielkopolskich 3, 62-053 Nowinki:
1.
Arleta Katarzyna Kowalczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Maria Jasińska, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Marta Adamczyk, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Puszczykowo - Członek
4.
Magdalena Błoszyk, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Dymaczewo Stare - Członek
5.
Karol Ciężki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Pecna - Członek
6.
Aleksandra Krystyna Kotara, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Członek
7.
Bartosz Kozak, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek
8.
Piotr Sternal, zgłoszony przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Drużyna - Członek
9.
Barbara Walkowiak, zgłoszona przez KW UP, zam. Drużyna - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8,
Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 19, 62-053 Pecna:
1.
Paulina Haremza, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Krosno - Przewodniczący
2.
Zofia Poszytek, zgłoszona przez KW II RP, zam. Nowinki - Zastępca Przewodniczącego
3.
Magdalena Ambroży, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Pecna - Członek
4.
Tomasz Bosiacki, zgłoszony przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Mosina - Członek
5.
Elena Maria Cieleńska-Raźny, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Pecna - Członek
6.
Monika Czaińska, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Krosno - Członek
7.
Dariusz Lewendoski, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
8.
Michał Sobieski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Pecna - Członek
9.
Mikołaj Walkowiak, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Pecna - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9,
Szkoła Podstawowa, ul. Wiejska 43, 62-050 Krosinko:
1.
Iwona Teresa Piotrowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Krosinko - Przewodniczący
2.
Teresa Zaporowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Patryk Barański, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
4.
Marcin Michał Ćwikliński, zgłoszony przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Poznań - Członek
5.
Marzena Glinkowska, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Krosinko - Członek
6.
Marzena Piotrowska, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krajkowo - Członek
7.
Andrzej Edward Raźny, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Krosno - Członek
8.
Milena Adamczak, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek
9.
Krzysztof Stanisław Ziemski, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10,
Zespół Szkół, ul. Główna 43, 62-050 Krosno:
1.
Agnieszka Helak-Haremza, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Sandra Maria Bożek, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Bernadetta Cecylia Borkowska, zgłoszona przez KW UP, zam. Krosinko - Członek
4.
Anita Maria Ćwiklińska, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Członek
5.
Jerzy Sławomir Falbierski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mosina - Członek
6.
Krzysztof Janiak, zgłoszony przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Pecna - Członek
7.
Anetta Krychowska, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Mosina - Członek
8.
Jarosław Wiktor Olejniczak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Krosno - Członek
9.
Leszek Franciszek Piotrowski, zgłoszony przez KW II RP, zam. Krosno - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11,
Świetlica Wiejska, ul. Piaskowa 6, 62-050 Krosno:
1.
Magdalena Ewa Batura, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Joanna Sobolewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Krosno - Zastępca Przewodniczącego
3.
Kacper Balcerek-Kałek, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Krosno - Członek
4.
Dominika Głucha, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Drużyna - Członek
5.
Lech Kołodziejczak, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
6.
Marek Krawiec, zgłoszony przez KW UP, zam. Krosno - Członek
7.
Bartosz Maślanka, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Krosno - Członek
8.
Beata Maria Tomczak-Taisner, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mosina - Członek
9.
Angelika Maria Wróblewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Krosinko - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12,
Przedszkole nr 4, ul. Kasprowicza 28, 62-050 Mosina:
1.
Justyna Szwarc-Kudła, zgłoszona przez KW UP, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Izabela Baranowska, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Srocko Wielkie - Zastępca Przewodniczącego
3.
Elżbieta Bogucka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
4.
Małgorzata Kaźmierczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mosina - Członek
5.
Adam Michał Kozak, zgłoszony przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Członek
6.
Aleksandra Kozak, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Mosina - Członek
7.
Zuzanna Piotrowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Krosinko - Członek
8.
Patrycja Kamińska, zgłoszony przez KW OJCOWIZNA RP (uzupełnienie składu), zam. Rogalin - Członek
9.
Zuzanna Tylska, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Puszczykowo - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13,
Zespół Szkół, ul. Krasickiego 16, 62-050 Mosina:
1.
Magdalena Małgorzata Bukowska, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Katarzyna Sobolewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Krosno - Zastępca Przewodniczącego
3.
Szymon Ambroży, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Pecna - Członek
4.
Emilia Maria Filipiak, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Mosina - Członek
5.
Jolanta Kamińska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
6.
Iwona Teresa Przepiera, zgłoszona przez KW UP, zam. Mosina - Członek
7.
Marta Przybylska, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Krosno - Członek
8.
Ewelina Waligórska, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Krosno - Członek
9.
Anna Wojnowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14,
Mosiński Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina:
1.
Dominik Marcin Wiktorowski, zgłoszony przez KW II RP, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Anna Katarzyna Piotrowska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Małgorzata Ambroży, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Pecna - Członek
4.
Marian Jakubowski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
5.
Anna Maria Młody, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
6.
Janusz Naskręt, zgłoszony przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mosina - Członek
7.
Alina Maria Szcześniak-Czosnek, zgłoszona przez KW UP, zam. Mosina - Członek
8.
Jolanta Irena Szymczak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Członek
9.
Adrianna Wasielewska, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15,
Przedszkole Nr 2, ul. Budzyńska 12, 62-050 Mosina:
1.
Anna Cecylia Kędziora, zgłoszona przez KW II RP, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Joanna Maria Szymczak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Katarzyna Żaneta Frydrychowicz, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mosina - Członek
4.
Joanna Edyta Grobelna, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Mosina - Członek
5.
Ewa Katarzyna Kopaszewska, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Członek
6.
Elżbieta Piątek, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Mosina - Członek
7.
Monika Szeszuła, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
8.
Elżbieta Utracik, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Członek
9.
Grażyna Wereszczyńska, zgłoszona przez KW UP, zam. Mosina - Członek
10.
Maria Anna Wyzuj, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
11.
Marta Zielińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16,
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, ul. Kościelna 2, 62-050 Mosina:
1.
Maria Magdalena Kaliska, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Danuta Żabińska-Falbierska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Krzysztof Franciszek Czułno, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Krobia - Członek
4.
Piotr Paweł Gąsiorowski, zgłoszony przez KW UP, zam. Mosina - Członek
5.
Julian Błoszyk, zgłoszony przez KW OJCOWIZNA RP (uzupełnienie składu), zam. Krajkowo - Członek
6.
Michał Różański, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Mosina - Członek
7.
Ewa Barbara Sobkowiak, zgłoszona przez KW II RP, zam. Puszczykowo - Członek
8.
Dominik Szer, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Mosina - Członek
9.
Danuta Tórz, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17,
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Szkolna 1, 62-050 Mosina:
1.
Maja Barbara Matusiak-Kapczyńska, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Małgorzata Maria Kołtoniak-Skibińska, zgłoszona przez KW UP, zam. Rogalinek - Zastępca Przewodniczącego
3.
Paulina Błoszyk, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP (uzupełnienie składu), zam. Krajkowo - Członek
4.
Halina Kuhnke, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
5.
Maria Jolanta Kujawa, zgłoszona przez KW II RP, zam. Mosina - Członek
6.
Anna Latecka, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
7.
Aleksandra Matusiak, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Członek
8.
Kacper Ossowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Mosina - Członek
9.
Damian Zieliński, zgłoszony przez KW SAMOOBRONA, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18,
Zespół Szkół im. Adama Wodziczki, ul. Topolowa 2, 62-050 Mosina:
1.
Natalia Szymandera, zgłoszona przez KW UP, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Mirosława Elżbieta Januzik, zgłoszona przez KW II RP, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Szymon Kędziora, zgłoszony przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Członek
4.
Jolanta Kowalewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Członek
5.
Barbara Kurowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Sowinki - Członek
6.
Anna Malak, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Krosno - Członek
7.
Ada Matuszak, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Mosina - Członek
8.
Regina Niedzielska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
9.
Wanda Sikorska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19,
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina:
1.
Joanna Leśniewicz, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krajkowo - Przewodniczący
2.
Anna Szulc, zgłoszona przez KW II RP, zam. Mosina - Zastępca Przewodniczącego
3.
Sylwia Bartnikowska, zgłoszona przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Członek
4.
Piotr Kuhnke, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
5.
Waldemar Stanisław Matuszak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek
6.
Weronika Tomczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krajkowo - Członek
7.
Eleonora Barbara Wieczorek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
8.
Iwona Barbara Wieczorek, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek
9.
Iwona Teresa Żukowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20,
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Sowiniecka 75, 62-050 Mosina:
1.
Magdalena Burdajewicz, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Krosno - Przewodniczący
2.
Rozanna Kowalczyk-Gierczyk, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Poznań - Zastępca Przewodniczącego
3.
Daria Maria Głuchowska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Członek
4.
Sylwia Ignaszak, zgłoszona przez KW UP, zam. Mosina - Członek
5.
Beata Kwiatkowska, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krajkowo - Członek
6.
Tomasz Wacław Rajewicz, zgłoszony przez KW II RP, zam. Mosina - Członek
7.
Jędrzej Piotr Sroka, zgłoszony przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Mosina - Członek
8.
Maria Tomczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Krajkowo - Członek
9.
Janusz Torzecki, zgłoszony przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21,
Klub Rolnika, Sowinki 1C, 62-050 Sowinki:
1.
Ewa Naskręt, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Maciej Tomczak, zgłoszony przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Świątniki - Zastępca Przewodniczącego
3.
Zuzanna Błoszyk, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Dymaczewo Stare - Członek
4.
Hubert Jacek Sroka, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA (uzupełnienie składu), zam. Mosina - Członek
5.
Ewa Kapczyńska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
6.
Klara Kurowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Sowinki - Członek
7.
Małgorzata Tomczak, zgłoszona przez KW OJCOWIZNA RP, zam. Krajkowo - Członek


 
gm. Mosina
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22,
Szpital w Ludwikowie, Ludwikowo Leśna 1, 62-050 Mosina:
1.
Robert Jarosław Ryszewski, zgłoszony przez KW SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA, zam. Mosina - Przewodniczący
2.
Elżbieta Kostusiak, zgłoszona przez KW ALTERNATYWA SPOŁECZNA, zam. Krosinko - Zastępca Przewodniczącego
3.
Dawid Adam Ciesielski, zgłoszony przez KW SAMOOBRONA, zam. Krosno - Członek
4.
Zbigniew Jan Kovats, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mosina - Członek
5.
Mikołaj Wichłacz, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mosina - Członek