Obwód nr 1 - Świetlica
Wiejska,
ul. Poznańska 78, Czapury
|
Jerzy Falbierski - Przewodniczący
|
Zbigniew Bołoszko - Z-ca
Przewodniczącego
|
Krzysztof Klauziński - Członek
|
Anna Smug - Członek
|
Danuta Rozmiarek - Członek
|
Maria Borkowska - Członek
|
Dorota Pazgrat - Członek
|
|
Obwód nr 2 - Szkoła
Podstawowa,
ul. Poznańska 78, Czapury
|
Iwona Piotrowska - Przewodniczący
|
Gizela Springer - Z-ca
Przewodniczącego
|
Piotr Grabarkiewicz - Członek
|
Ilona Stanisławiak - Członek
|
Katarzyna Giel - Członek
|
Andrzej Smug - Członek
|
Magdalena Stefańska - Członek
|
|
Obwód nr 3 - Świetlica
Wiejska,
ul. Piotrowska 3, Daszewice
|
Grażyna Misterka - Przewodniczący
|
Małgorzata Stańczak - Z-ca
Przewodniczącego
|
Adam Piwosz - Członek
|
Robert Michalski - Członek
|
Stanisława Młyńczak - Członek
|
Marta Pazgrat - Członek
|
Joanna Borkowska- Członek
|
|
Obwód nr 4 - Świetlica
Wiejska,
ul. Kościelna 3, Rogalinek
|
Dorota Domagała - Przewodniczący
|
Agnieszka Gerke - Z-ca
Przewodniczącego
|
Anna Różańska - Członek
|
Kamil Nurkowski - Członek
|
Barbara Piętka - Członek
|
Roman Pawłowski - Członek
|
Aneta Śliwińska - Członek
|
Rozalia Skrzypczak - Członek
|
|
Obwód nr 5 - Zespół Szkół
w Rogalinie,
ul. Poznańska 2, Rogalin
|
Paweł Jabłecki - Przewodniczący
|
Bogumiła Walczak - Z-ca
Przewodniczącego
|
Izabela Szczepaniak - Członek
|
Barbara Pawłowska - Członek
|
Łukasz Śliwiński - Członek
|
Barbara Zimmer - Członek
|
Maria Mizerna - Członek
|
|
Obwód nr 6 - Świetlica
Wiejska,
ul. Szeroka 3, Mieczewo
|
Marieta Ewleszyn - Przewodniczący
|
Anna Paluszkiewicz - Z-ca
Przewodniczącego
|
Mariusz Zawartowski - Członek
|
Marta Stawik - Członek
|
Julia Giel - Członek
|
Andrzej Jankowiak - Członek
|
Hanna Barcz - Członek
|
|
Obwód nr 7 - Klub
Rolnika,
Sowinki 1C
|
Katarzyna Leśniczak -
Przewodniczący
|
Klaudia Kołodziejczak - Z-ca
Przewodniczącego
|
Klara Kurowska - Członek
|
Jakub Jungermann - Członek
|
Karolina Binkowska - Członek
|
Ewa Naskręt - Członek
|
Robert Konieczny - Członek
|
Jacek Dominiak - Członek
|
|
Obwód nr 8 - Centrum
Kształcenia,
ul. Powstańców Wielkopolskich 3, Nowinki
|
Łukasz Antkowiak - Przewodniczący
|
Anna Wojnowska - Z-ca
Przewodniczącego
|
Paweł Grabarkiewicz - Członek
|
Grzegorz Lewendoski - Członek
|
Henryk Pawlikowski - Członek
|
Ireneusz Tomaszewski - Członek
|
Łukasz Woyda - Członek
|
Obwód nr 9 - Szkoła
Podstawowa,
ul. Szkolna 19, Pecna
|
Roman Budziński - Przewodniczący
|
Jarosław Bilewicz - Z-ca
Przewodniczącego
|
Karol Ciężki - Członek
|
Szymon Rybicki - Członek
|
Anna Radowicz - Członek
|
Elena Cieleńsza - Członek
|
Zdzisława Kurek - Członek
|
|
Obwód nr 10 - Szkoła
Podstawowa,
ul. Wiejska 43, Krosinko
|
Irena Demuth - Przewodniczący
|
Sylwia Sołtysińska - Z-ca
Przewodniczącego
|
Przemysław Pniewski - Członek
|
Teresa Nowak - Członek
|
Marek Roszkowski - Członek
|
Michał Linke - Członek
|
Hanna Chmielarz - Członek
|
Ryszard Kotara - Członek
|
Marzena Glinkowska - Członek
|
|
Obwód nr 11 - Zespół
Szkół,
ul. Główna 43, Krosno
|
Katarzyna Sobolewska -
Przewodniczący
|
Przemysław Raźny - Z-ca
Przewodniczącego
|
Dominika Głucha - Członek
|
Marlena Konieczna - Członek
|
Adam Szeszuła - Członek
|
Magdalena Mocek - Członek
|
Anna Droszcz - Członek
|
Barbara Górna - Członek
|
|
Obwód nr 12 - Zespół
Szkół,
ul. Główna 43, Krosno
|
Tomasz Stefaniak - Przewodniczący
|
Przemysław Droszcz - Z-ca
Przewodniczącego
|
Agnieszka Domagała - Członek
|
Beata Ratajczak - Członek
|
Szymon Balcerek-Kałek - Członek
|
Robert Dymarski - Członek
|
Karolina Staszak - Członek
|
Michalina Górna - Członek
|
|
Obwód nr 13 - Specjalny
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy,
ul. Kościelna 2, Mosina
|
Jolanta Ossowska - Przewodniczący
|
Hanna Konieczna - Z-ca
Przewodniczącego
|
Katarzyna Szmyt - Członek
|
Agnieszka Roszak - Członek
|
Danuta Tórz - Członek
|
Piotr Kaźmierczak - Członek
|
Maria Kurzawa - Członek
|
Wanda Gąsiorowska - Członek
|
Aleksandra Matusiak - Członek
|
|
Obwód nr 14 - Szkoła
Podstawowa Nr 1,
ul. Szkolna 1, Mosina
|
Katarzyna Lulka - Przewodniczący
|
Ewelina Szykulska - Z-ca
Przewodniczącego
|
Wiesław Gołembiowski - Członek
|
Zofia Puzio - Członek
|
Halina Kuhnke - Członek
|
Violetta Bartnikowska - Członek
|
Renata Kaźmierczak - Członek
|
Liliana Gintrowicz - Członek
|
|
Obwód nr 15 - Przedszkole
Nr 4,
ul. Kasprowicza 28, Mosina
|
Marianna Janik - Przewodniczący
|
Iwona Czamańska - Z-ca
Przewodniczącego
|
Hubert Żabiński - Członek
|
Sylwia Zeidler - Członek
|
Przemysław Jackowiak - Członek
|
Sandra Krawczyk - Członek
|
Agnieszka Serek - Członek
|
Anna Kreczmer - Członek
|
Iwona Tomaszewska - Członek
|
Obwód nr 16 - Zespół
Szkół,
ul. Krasickiego 16, Mosina
|
Anna Piotrowska - Przewodniczący
|
Alicja Spaleniak - Z-ca
Przewodniczącego
|
Małgorzata Kaźmierczak - Członek
|
Danuta Lipa - Członek
|
Joanna Radowicz - Członek
|
Izabela Stefaniak - Członek
|
Michalina Jankowska - Członek
|
Magdalna Ptak - Członek
|
|
Obwód nr 17 - Mosiński
Ośrodek Kultury,
ul. Dworcowa 4, Mosina
|
Andrzej Raźny - Przewodniczący
|
Danuta Żabińska-Falbierska - Z-ca
Przewodniczącego
|
Alicja Wendzonka - Członek
|
Monika Morska-Leśniewicz - Członek
|
Jolanta Szymczak - Członek
|
Joanna Wilczak - Członek
|
Marcin Pawłowski - Członek
|
Danuta Kreczmer - Członek
|
Piotr Demuth - Członek
|
|
Obwód nr 18 - Przedszkole
Nr 2,
ul. Powstańców Wielkopolskich 1, Mosina
|
Justyna Szwarc-Kudla -
Przewodniczący
|
Joanna Bresinska - Z-ca
Przewodniczącego
|
Justyna Matecka - Członek
|
Tomasz Woźniak - Członek
|
Monika Kaźmierczak - Członek
|
Małgorzata Kreczmer - Członek
|
Łukasz Lambui - Członek
|
Katarzyna Frydrychowicz- Członek
|
|
Obwód nr 19 - Zespół
Szkół im. Adama Wodziczki,
ul. Topolowa 2, Mosina
|
Marlena Plewińska - Przewodniczący
|
Dorota Gołąb - Z-ca
Przewodniczącego
|
Adam Janicki - Członek
|
Urszula Marciniak - Członek
|
Wanda Sikorska - Członek
|
Elżbieta Soroczyńska - Członek
|
Ewa Zalewska - Członek
|
Bożena Grabianowska - Członek
|
|
Obwód nr 20 - Zespół
Szkół w Mosinie,
ul. Sowiniecka 75, Mosina
|
Wiesław Depowski - Przewodniczący
|
Barbara Bresinska - Z-ca
Przewodniczącego
|
Justyna Kopeć - Członek
|
Zenon Kolendowicz - Członek
|
Daria Głuchowska - Członek
|
Kinga Duszyńska - Członek
|
Hubert Czamański - Członek
|
Grażyna Dominiak - Członek
|
Zdzisława Drozdowska - Członek
|
|
Obwód nr 21 - Zespół
Szkół w Mosinie,
ul. Sowiniecka 75, Mosina
|
Natalia Napiórkowska -
Przewodniczący
|
Jolanta Kamińska - Z-ca Przewodniczącego
|
Magdalena Banaszak - Członek
|
Gizela Bąkowska - Członek
|
Joanna Makowska - Członek
|
Sylwia Bartnikowska - Członek
|
Kazimiera Markowska - Członek
|
Joanna Dominiak - Członek
|
Dariusz Madej - Członek
|
|
Obwód nr 22 - Szpital w
Ludwikowie,
ul. Leśna 1, Ludwikowo
|
Joanna Sobolewska - Przewodniczący
|
Mieczysław Hemmerling - Z-ca
Przewodniczącego
|
Marian Nowak - Członek
|
Elżbieta Bogucka - Członek
|
Irena Rybarczyk - Członek
|
Tomasz Konieczny - Członek
|
Artur Matuszak - Członek
|