logo
logo bip
Wybory Samorządowe 2010
OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA GMINY MOSINA
z dnia 20 października 2010 roku
Na podstawie art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województwa (Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190) Burmistrz Gminy Mosina podaje do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych:
 
Nr okręgu
Nr obwodu
Granice obwodu głosowania
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
MIASTO MOSINA:
I
1
Mosina, ulice: Cedrowa, Chodkiewicza, Chopina, Czajkowskiego, Czarnokurz, Gajowa, Jana Matejki, Kopernika, Leśna, Mariana Obsta, Modrzewiowa, Mokra, Moniuszki, Nizinna, Nowowiejskiego, Osiedlowa, Paderewskiego, Piotra Mocka, Platanowa, Poniatowskiego, Rzeczypospolitej Mosińskiej, Studzienna, Szosa Poznańska (od Poniatowskiego do granic miasta), Szyszkowa, Świerkowa, Wieniawskiego, Wincentego Różańskiego, Wodna, Wysoka, Zieleniec oraz osada Jeziory.
Szkoła Podstawowa Nr 1,
ul. Szkolna 1, Mosina
tel. (61) 8132-239
2
Mosina, ulice: Akacjowa, Cisowa, Dębowa, Długa, Grabowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kasztanowa, Kolejowa (od Śremskiej do Leszczyńskiej), Leszczyńska, Ogrodowa, Torowa.
Przedszkole Nr 4,
ul. Kasprowicza 28, Mosina
tel. (61) 8132-671
3
Mosina, ulice: Adama Asnyka, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bukowa, Jarzynowa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kalinowa, Kanałowa, Katarzyny Kobro, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Krasickiego, Łazienna, Mieszka I, Olchowa, Skryta, Stefana Batorego, Strzałowa, Strzelecka, Wierzbowa, Władysława Łokietka.
Mosiński Ośrodek Kultury,
ul. Dworcowa 4, Mosina
tel. (61) 8132-909
(lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych)
4
Mosina, ulice: 25 Stycznia, Aleksandra Fredry, Aleksandra Szlarskiego, Aliny i Czesława Centkiewicz, Bronisława Malinowskiego, Budzyńska, Feliksa Stamma, Fiedlera, Gabrieli Zapolskiej, Henryka Łasaka, Huberta Wagnera, Ireny Jurgielewiczowej, Janusza Domagalika, Janusza Kusocińskiego, Jeziorna, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kazimierza Górskiego, Kilińskiego (od Mickiewicza do Szosy Poznańskiej), Kołłątaja, Konopnickiej, Kornela Makuszyńskiego, Krańcowa, Krotowskiego (od Mostowej do Budzyńskiej), Krótka, Mariana Brandysa, Marii Kownackiej, Mickiewicza, Orzeszkowej, Powstańców Wielkopolskich, Pożegowska, Prusa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Skrzynecka, Spacerowa, Stanisława Lema, Stanisława Marusarza, Szosa Poznańska (od Poniatowskiego do Ronda Budzyń), Tadeusza Ślusarskiego, Wiejska, Władysława Komara.
Przedszkole Nr 2,
ul. Powstańców Wlkp.1, Mosina
tel. (61) 8132-230
II
5
Mosina, ulice: Dworcowa, Farbiarska, Garbarska, Kilińskiego (od Słowackiego do Szosy Poznańskiej), Kolejowa (od Sowinieckiej do Śremskiej), Kościelna, Kościuszki, Krotowskiego (od Mostowej do Placu 20 Października), Mostowa, Niezłomnych, Nowa, Plac 20 Października, Poznańska, Rzeczna, Słowackiego, Sowiniecka (od Farbiarskiej do torów kolejowych), Spokojna, Szkolna, Śremska (od Wawrzyniaka do torów kolejowych), Tylna, Wawrzyniaka, Wąska.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Kościelna 2, Mosina
tel. (61) 8132-469
6
Mosina, ulice: Agrestowa, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Czarnieckiego, Czereśniowa, Gruszkowa, Jabłkowa, Jagodowa, Łąkowa, Morelowa, Obrzańska, Piaskowa,  Porzeczkowa, Poziomkowa, Skrajna, Sowińskiego, Śliwkowa, Targowa, Topolowa, Wiatrowa, Wiśniowa.
Zespół Szkół im. A. Wodziczki,
ul. Topolowa 2, Mosina
tel. (61) 8132-922
7
Mosina, ulice: Cypriana Kamila Norwida, Dembowskiego, Gałczyńskiego, Jana Brzechwy, Janiny Porazińskiej, Juliana Tuwima, Leopolda Staffa, Leśmiana, Marcinkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Sowiniecka (od torów kolejowych do granic miasta), Wiosny Ludów, Zofii Nałkowskiej, Żeromskiego.
Zespół Szkół w Mosinie,
ul. Sowiniecka 75, Mosina
tel. (61) 8136-717, (lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych)
8
Mosina, ulice: Czwartaków, Jasna, Klonowa, Krosińska, Kwiatowa, Podgórna, Ptasia, Słoneczna, Sosnowa, Szpakowa, Śremska (od torów kolejowych do granic miasta), Wrzosowa, Wybickiego.
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska,
ul. Śremska 75A, Mosina
tel. (61) 8132-901
WSIE:
III
9
Daszewice
Świetlica Wiejska,
ul. Piotrowska 3, Daszewice
tel. 517-796-503
10
Babki, Czapury, Głuszyna Leśna, Kubalin, Wiórek.
Szkoła Podstawowa,
ul. Poznańska 78, Czapury
tel. (61) 8939-567
11
Rogalinek, Sasinowo.
Świetlica Wiejska, ul. Kościelna 3, Rogalinek
tel. 500-259-953
12
Rogalin.
Gimnazjum,
ul. Poznańska 2, Rogalin
tel. (61) 8930-804
13
Mieczewo, Radzewice, Świątniki.
Klub Rolnika,
ul. Kórnicka 8A, Świątniki
tel. (61) 8138-063
IV
14
Krosinko, Ludwikowo
Szkoła Podstawowa,
ul. Wiejska 43, Krosinko
tel. (61) 8132-657
15
Baranowo, Baranówko, Bogulin, Krajkowo, Sowiniec, Sowinki, Żabinko.
Klub Rolnika, Sowinki
tel. 501-465-958
16
Bolesławiec, Borkowice, Drużyna, Nowinki.
Centrum Kształcenia,
ul. Powstańców Wlkp. 3, Nowinki
tel. 517-796-506
17
Dymaczewo Nowe, Dymaczewo Stare.
Budynek szkolny, ul. Szkolna 4, Dymaczewo Stare
tel. (61) 8132-117
18
Konstantynowo, Pecna.
Szkoła Podstawowa,
ul. Szkolna 19, Pecna
tel. (61) 8192-983
19
Krosno.
Zespół Szkół,
ul. Główna 43, Krosno
tel. (61) 8136-585
Wybory Samorządowe odbędą się 21 listopada 2010 r. Głosowanie odbywa się od godz. 8.00 - 22.00
 
BURMISTRZ GMINY
mgr Zofia Springer
Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji: Bartosz Dmochowski
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Bartosz Dmochowski (21/10/2010 22:40:56)
  • zaakceptowanie treści informacji: Bartosz Dmochowski (25/10/2010 15:01:01)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Bartosz Dmochowski (25/10/2010 15:00:48)